Расписание экзаменов и консультаций выпускных экзаменов

Расписание экзаменов

развернуть

 

 

Расклад  выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2021/2022 навучальным годзе

 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

фізікі

7 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

фізікі

9 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

фізікі

 

 

 

 

Расклад  выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2021/2022 навучальным годзе

 

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

англійская мова

у вуснай форме

інфарматыкі

1 чэрвеня

10.00

нямецкая мова

у вуснай форме

інфарматыкі

3 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

фізіка

6 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

фізіка

8 чэрвеня

 

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

фізікі

 

свернуть

Состав экзаменационных комиссий для 9-го и 11-го класса

развернуть

 

Склад экзаменацыйных камісій

для прыему выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2021/2022 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

2 чэрвеня

IX

беларуская мова

старшыня

Андрэйчук М.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Філанюк Л.С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Бакун Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

7 чэрвеня

IX

руская мова

старшыня

Андрэйчук М.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Бакун Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Філанюк Л.С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

9 чэрвеня

IX

матэматыка

старшыня

Андрэйчук М.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Дымар Н.Р.

настаўнік

матэматыка

першая

Філанюк А.А.

настаўнік

фізіка, матэматыка

першая

 

 

 

Склад экзаменацыйных камісій

для прыему выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2021/2022 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

1 чэрвеня

XI

нямецкая мова

 

старшыня

Леўкавец І.І.

дырэктар

фізічная культура і здароўе

першая

члены камісіі:

Літвінчук А.В.

настаўнік

нямецкая мова

другая

Кахнюк Л.Р.

настаўнік

нямецкая і англійская мовы

вышэйшая

Кахавец Р.А.

настаўнік

нямецкая і англійская мовы

першая

1 чэрвеня

XI

англійская мова

 

старшыня

Леўкавец І.І.

дырэктар

фізічная культура і здароўе

першая

члены камісіі:

Ванюк М.Г.

настаўнік

нямецкая і англійская мовы

без катэгорыі

Кахнюк Л.Р.

настаўнік

нямецкая і англійская мовы

вышэйшая

Кахавец Р.А.

настаўнік

нямецкая і англійская мовы

першая

3 чэрвеня

XI

матэматыка

старшыня

Леўкавец І.І.

дырэктар

фізічная культура і здароўе

першая

члены камісіі:

Дымар Н.Р.

настаўнік

матэматыка

першая

Філанюк А.А.

настаўнік

фізіка, матэматыка

першая

Сіманавец Т.І.

настаўнік

матэматыка, фізіка

вышэйшая

6 чэрвеня

XI

беларуская мова

старшыня

Леўкавец І.І.

дырэктар

фізічная культура і здароўе

першая

члены камісіі:

Андрэйчук М.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Бакун Н.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Філанюк Л.С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

8 чэрвеня

XI

гісторыя Беларусі

старшыня

Леўкавец І.І.

дырэктар

фізічная культура і здароўе

першая

члены камісіі:

Пашалюк С.А.

настаўнік

гісторыя, сацыяльныя дысцыпліны

другая

Дубейка А.І.

настаўнік

гісторыя і грамадазнаўчыя дысцыпліны

другая

Курэйчык А.М.

настаўнік

гісторыя, сацыяльныя дысцыпліны

другая

 

свернуть

Расписание консультаций выпускных экзаменов для 9-го и 11-го класса

развернуть

Расклад кансультацый да  выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2021/2022 навучальным годзе

 

         

Прадмет

Клас

Дата правядзення

Час правядзення

Кабінет

нямецкая мова

11

31.05.2022

12.00

інфарматыкі

англійская мова

11

31.05.2022

11.00

інфарматыкі

матэматыка

11

02.06.2022

10.00

матэматыкі

беларуская мова

11

04.06.2022

10.00

матэматыкі

гісторыя Беларусі

11

07.06.2022

10.00

матэматыкі

 

 

 

Расклад кансультацый да  выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2021/2022 навучальным годзе

 

Прадмет

клас

Дата правядзення

Час правядзення

Кабінет

беларуская мова

9

01.06.2022

10.00

беларускай мовы і літаратуры

руская мова

9

06.06.2022

15.00

рускай мовы і літаратуры

матэматыка

9

08.06.2022

10.00

матэматыкі

свернуть